Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki abbahagyott egy szakot,...

Aki abbahagyott egy szakot, megbánta?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kétszer jelentkeztem, mind a kétszer felvettek. Először két hétig jártam, nem bántam meg, hogy otthagytam, nem volt nekem való. A második egyetememre nem iratkoztam be, azt viszont megbántam... Jövőre már határozottabb leszek.
2012. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan még nem hagytam ott, de tervezem félévkor. Nagy vesztese leszek a dolognak, mivel jóval ponthatár feletti pontokkal rendelkeztem, de rá kellett jönnöm, hogy rossz döntést hoztam, mivel túlságosan befolyásolható voltam. Megbánni valószínűleg nem fogom, mivel jövőre már sokkal megfontoltabban fogok felvételizni.
2012. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is második szakra járok. először vegyészmérnökin próbálkoztam, de nem igazán tetszett, átmentem kémia szakra. ez most sokkal jobb. szóval ha így vesszük nem bánom, de majd az elhelyezkedési lehetőségek mondják ki a végső szót. mérnökivel nem kéne aggódni, hogy lesz meló, vagy nem, de ttk-s vegyészként majd meglátjuk.
2012. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én nem bántam meg hogy abbahagytam a szakács szakmát mert nem szerettem, habár nekem közrejátszott az is hogy gyereket vártam
2012. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 7. 22:45
 6/7 anonim válasza:
Én ELTE matekot hagytam ott még az első félév szorgalmi időszaka után, aztán BME építőmérnökire mentem. Féltem, hogy megbánom, de egyáltalán nem bántam meg, sokkal jobban szeretem.
2012. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem hagytam abba, és azt bántam meg, mert nem lehet vele elhelyezkedni és még meg is utáltam.
2012. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!