Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1-est kaptam,5-ös helyett,...

456465 kérdése:

1-est kaptam,5-ös helyett, hogyan bizonyítsam be, hogy nekem volt igazam?

Figyelt kérdés
Ma informatika órán az excelben kaptunk feladatot, amit le is osztályoztak. Én megcsináltam a feladatot, és minden jól is működött, és megkérdeztem a tanárt hogy így jó-e, erre azt mondta, hogy még nem teljesen, oldjam még meg azt hogy ... (mindegy mit), Én erre nekiálltam megoldani, de lementettem azt ami eddig megvolt. Nem tudtam megoldani bárhogy szenvedtem is vele. Mindjárt kicsöngettek, és látta egy osztálytársam hogy nem értem, erre odajött és próbálta megcsinálni helyettem, és ezt a tanár látta. Először 1-est akart adni aztán mondtam hogy akkor elmentem neki azt amit elsőre csináltam. Nézi-nézi azt mondja: az utolsó sort nem fogadom el, mert látta hogy azt az osztálytársam csinálta meg (pedig azt már én megcsináltam az előző mentésben). Én elmondtam hogy elmentettem már, de ő nem emlékezett rá, és azt hitte hogy hazudok ezért végül mégis megkaptam a karót... aztán a hab a tortán, hogy az első mentésem 5-ös lett volna, és amit mondott a tanár hogy javítsam ki, az nem is volt feladat (azok mondták akik 5-öst kaptak). Ez rohadtul zavar mivel 2 éve nincsen csak ötösöm infóból...
2012. dec. 5. 18:57
 1/3 anonim válasza:
Ha az első mentésed időpontja megvan, azzal bizonyítani tudod.
2012. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is. Ha holnap odamegyek hozzá, és meg kérem hogy nézze meg, akkor átírja? A tanár és köztem a kapcsolat közömbös, nem vesztünk össze, de annyira jóban sem vagyunk...
2012. dec. 5. 19:35
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom, de megpróbálni érdemes.

"Tanár Úr, szeretném ha beszélhetnénk néhány szót a tzegnapi egyesemről. A fájl mentésének időpontjából látszik, hogy nem az osztálytársam csinálta. Megnézné?"

2012. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!