Visszalépnétek?

Figyelt kérdés
Egy országos egyetemi versenyről van szó. Kijutottam. Tanárok közül senki sem segít, egyedül írtam meg a pályamunkám, kutattam a témában, és bár jót írtam, de arra nem méltat senki sem hogy átnézze, véleményezze, segítsen. Magamra vagyok utalva, nézem hogy másokkal a tanárok milyen segítőkészek, én meg kifogtam. Szóval a kérdésem, hogy ti visszalépnétek ilyen körülmények miatt a versenyből? Elég gyenge lelkivilágom van, és nagyon rosszul esik hogy tesznek rám nagy ívben, félek hogy a konferencián elbuknék az izgulásom miatt, és amiatt hogy senki nem áll mögöttem...

2012. dec. 4. 12:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt h senki nem áll mögöttem, úgy értettem, hogy nem motiválnak, biztatnak stb.
2012. dec. 4. 12:35
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Tudja valaki egyáltalán, hogy indultál? Kértél segítséget?
2012. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kérnél segítséget, akkor biztos segítenének. Amúgy meg ne lépj vissza. Ha idáig eljutottál, akkor már csináld végig.
2012. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze h tudják, ők javasoltak a részvételre... De egyedül csináltam meg mindent, se egy szakirodalmat nem javasoltak, a munkám nem nézték át semmi. Kutattam egy témában, megnyertem a kari szekciót, így jutottam tovább az országos versenyre. Ilyenkor normális esetben úgy működik, h a konzulens vagy a tanárok segítik a hallgatót, átnézik a munkáját, megmondják mit kell javítani stb, tehát felkészítik az országos megmérettetésre. Engem nem készített senki.... kértem segítséget, számtalan emailt írtam már, határidős dolgokról van szó, pl most le kell adni holnap reggelig az anyagot, elküldtem 1 hete a konzulensemnek, írtam h sürgős, azóta is ír... de ez ment végig sajnos...
2012. dec. 4. 12:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden csoporttársam jár a konzulenséhez, anyagokat kapnak, támogatják őket stb, nekem semmi, pedig nem írtam rosszat, ha rossz lett volna, nem nyertem vna meg az első fordulót... De pl angolul fordítottam egy szöveget, elküldtem a témavezetőmnek h nézze át h rendben van-e, küldhetem e az országos pályázatra, hát semmi reakció :S
2012. dec. 4. 12:49

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!