Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bölcsész történelem diplomával...

Bölcsész történelem diplomával a tanári pályán kívül hol tudok még elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Mekiben, például.
2012. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, ahol csak annyit várnak el, hogy legyen diplomád. Más kérdés, hogy akkor minek tanultál legalább 3 évet történelmet, ha utána nem azzal foglalkozol.
2012. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem ha teheted, menj mesterképzésre. Nem csak töri mesterképzésre mehetsz, hanem nemzetközi tanulmányokra is, filozófiára is, meg másra is, de erről tájékozódj.
2012. dec. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
tescoba mindig lehet menni árut feltölteni.
2012. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

(8:33 vagyok)


Tesco, Meki, hű de viccesek valakik... Gondolom ti mérnökhallgatók vagytok, mert ők mindig ilyen nagyképűek. De majd ha meglesz a diplomátok, legyetek már szívesek megírni, hogy mi lett belőletek vagy hogy mennyit kerestek. Mert ha ilyen ütemben épül le a magyar ipar, mint most, akkor hamarosan mérnöki diplomával is nagyjából kisegítő eladó lehetsz egy közértben... Külföldre ugye nem mehetsz a hallgatói szerződés miatt. Hiába van itthon Mercedes meg Audi meg Denso, a termékeket külföldön tervezik meg, itthon csak összeszereltetnek éhbérért. (Persze ha önköltségesen csinálod a diplomádat, akkor nem szóltam... Viszont akkor a külföldre utazásod előtt szükséged lesz egy hülye bölcsészre, aki megtanít neked egy idegen nyelvet.)

2012. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy mindenki ezzel a mekis dumával jön, de amikor külön kiírtam kérdést, hogy írjanak már az ott dolgozó ismerőseikről, mégis milyen végzettségük van, valahogy nem özönlöttek a válaszok, végképp nem olvastam egyetlen egy bölcsészvégzettségű emberről sem.
2012. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!