Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 13. osztályban miért kell az...

13. osztályban miért kell az ellenőrzőben tájékoztatni a szülőket, ha bukásra állok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 5 tantárgyból állok bukásra. Osztályfőnök bele akarja ezt írni az ellenőrzőmbe. Minek? Tisztában vagyok a következményekkel, 18 elmúltam, mi köze hozzá?
2012. nov. 26. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Te lehet de a szüleid nem.
2012. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
De a szüleinek nem is kell tisztában lennie vele, mint ahogy egyetemen se hívják be őket, ha valaki megbukik vizsgán...
2012. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Év végén kiiratkozok a középiskolából, és megyek tovább főiskolára. Tettem egy hibás döntést, itt maradtam szakközépiskolában szakmát tanulni, olyat, ami nem érdekel. Meg is mondtam osztályfőnöknek, hogy nem tervezek, csak év végéig itt maradni, azóta csesztet folyamatosan.
2012. nov. 26. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert közölted vele, hogy márpedig te csak melegedni jársz oda:D Addig is kapjátok a családit és a szüleid sem küldenek el dolgozni.:D Ha osztályfőnök lennék, lehet hogy én is csesztetnélek. De szerencsére nem vagyok, úgyhogy nem hat meg. Amúgy miért baj ha tudják a szüleid, hogy meg fogsz bukni? Bizonyára már közölted velük, hogy abbahagyod ezt a képzést és inkább főiskolára mész. Joguk van azért tudni ha ők tartanak még el.
2012. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én suli mellett dolgozok diákmelósként, heti 4 alkalommal.
2012. nov. 27. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!