Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy iskolai ellenőrzőben mi...

Egy iskolai ellenőrzőben mi minősül iratrongálásnak?

Figyelt kérdés
ha beletűz valamit a tanár az iratrongálás? Mint kiderült, ha a diák beleír ceruzával(!) az Iskola és a szülő közlései rovatba, az annak minősül...

2011. nov. 30. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

a tanár az íróeszközével szerintem beleírhat bármit,az az ő felelőssége,azért te,a diák nem vagy elővehető,max,ő,ha mondjuk litániát ír bele(oldalszám írja a hülyeségeket),vagy te viszont szerintem nem írhatsz bele semmit.Anyád és apád írhatnak még bele,mint a szüleid(ha ők időközben meghaltak,akkor a gyámod,a törvényes képviselőd),ő azonban jegyet nem írhat be,csak ha pl. valami miatt nem mész iskolába,azt igazolhatja(de azt is csak korlátozott mértékben,egy bizonyos számú napig)...

iratrongálás lehet még,ha rajta eszed meg a tízóraidat,az ebédedet vagy épp az uzsonnádat,ha megtaposod,ha elégeted,ha felvágod ollóval,eltéped,ráöntöd a gulyáslevest,a pörköltet vagy épp a túrós csuszát,ha leöntöd vízzel,üdítővel vagy akármivel,ha körzővel átszurkálod,ha összefirkálod akár ceruzával,de főleg ha tollal...mondtam pár szélsőséges dolgot...

2011. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!