Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lányok is járnak ilyen szakra?

Lányok is járnak ilyen szakra?

Figyelt kérdés

vagy ez inkább fiús szak?

orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus


2012. nov. 25. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A biológia alapvetően inkább a lányok által jellemzően szeretett tantárgy, mint sem a fiúknál. Így szerintem nagyobb az arány a lányokból ezen a szakon.
2012. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, csak inkább a fiúk állnak közelebb az ilyen laboratóriumi dolgokhoz

vagyis én ezt gondoltam

nem értek hozzá

2012. nov. 25. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Biológia szakon is 2x többen vagyunk lányok, mint fiúk.. de nem hiszem hogy ez alapján kéne eldöntened, hogy mi akarsz lenni. Ha a munkahelyeden csak férfiak dolgoznak majd, akkor inkább munkanélküli leszel?
2012. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ja nem :)

nem ez alapján akarom eldönteni

csak 2 év múlva érettségizem és most nézelődök

csak azt kérdeztem h ez mennyire csajos szak

mennyire érdekes egy lánynak, vagy inkább a fiúk számára érdekesebb

pl.: a műszaki fősulira is szívesen mennék, mert sok a pasi, de mivel tudom h engem nem érdekelne maga a szak ezért biztos nem megyek ilyen szakra

2012. nov. 25. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Totál csajos.. hiszen az MRT CT PET gépek működésén túl megtanulod milyen vizsgálathoz milyen kontrasztanyag a labor meg főképp női, de ffi is lehet. Ez főleg kémia, biosz és fizikás biokémiás, biofizikás szak. 80%-ba lányok járnak ide is.
2012. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. nov. 25. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!