Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelező a szalagavató, de én...

Kötelező a szalagavató, de én nem akarom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sulimba kötelező, de én nem akarok. Giccses ruha, meg táncikálás, osztálytánc... Utálom a felhajtást, nem akarom ezt az egészet.

Jövőre lesz, de már most stresszelek miatta. Én nem vagyok ilyen lány, hogy beöltözzek 1 estére, meg szépen megcsinált haj, blablabla. Utálom.


Mit tegyek?


2012. nov. 22. 18:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ha nem megyek el, akkor kapok 8 igazolatlant. Oké, viszek orvosit, ez a része nem olyan gáz.

De az ofőm egyben az irodalomtanárom is és pikkel rám már 9. óta. Én mindig rosszabb jegyeket kapok, mint mások, örülök, ha meg van a kettesem.

2 évig harcoltam ellene az igazgatónál, mivel én 2-est kaptam, a barátnőm 3-ast egy dolgozatra, pedig ugyanannyi pontunk volt. Nem egy ilyen eset volt.

De az igazgató odáig van érte, mindig csak elküldött engem, úgyhogy ebben az évben már feladtam.


Ezért is sz@rja le magasról az igazgató a dolgot...

2012. nov. 23. 15:53
 12/15 A kérdező kommentje:
És ha a kib@szott szalagavató miatt alulértékeli a magyar szóbelimet.. Képes rá..
2012. nov. 23. 15:55
 13/15 anonim ***** válasza:

És akarsz valamit kezdeni továbbtanulás szempontjából a magyar érettségivel vagy miért érdekel annyira, hogy hova értékeli?

Kérvényezd, hogy más tanárnál érettségizhess.

2012. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
iskolán kívüli fizetős program nem lehet kötelező. jó helyre jársz, ha így utálnak..
2012. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy fel vagy fázva és ott nem fogsz tudni 5 percenként kimenni pisilni. Nálam ez volt (nem betervezett volt). Megértette ofő meg minden.
2012. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!