Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki megy tavasszal emelt kémia...

Ki megy tavasszal emelt kémia érettségire?

Figyelt kérdés
Hogyan készülsz (könyv, tanár stb.)? Számolások hogy mennek? Mitől félsz leginkább?

2012. nov. 21. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én megyek(és bioszból is emeltezek). Hát a számolások nem igazán mennek.Most épp a szerves kémiát fejeztük be,annak már szinte minden részét értem(számolásokat nem nagyon csinálunk). Kémia kétszintű érettségi könyvből/munkafüzetből tanulunk(Villányi Attila).Hogyan készülök? hm. hát fakultáción vagyok kémiából.A könyvből tanulok,meg neten rákeresek ha nem találok vmit.Osztálytársamat néha megkérem h segítsen ha nem értek vmit.Amúgy ennyi.Heti 3 kémia órám van.Bioszból heti 5,és tagozaton vagyok.Orvos szeretnék lenni.

Leginkább a számolásoktól félek,mert azokat nem értem.Matekból jó vagyok,de ide logika is kell.Ha nekiállnék gyakorolni,sokat megoldani(pl. 5-ösöm lesz kémiából Villányi Attilás könyvből),akkor tuti jobban menne,de egyenlőre nincs időm pluszban gyakorolni,mást is kell tanulnom.

2012. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Válaszoló! Hogy sikerült? Nehéz volt? Hány százalék? Én is orvos akarok lenni, nekem is kell majd kémia és biosz emelt érettségi. Milyen volt a fakt? Szerinted olyan valaki is meg tudná csinálni, aki nem speciális kémiás osztályba jár?
2013. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem volt időm sajnos a számolásokat gyakorolni,így nem sikerült vmi fényesen :/ 43% lett. Bioszból nem mentem szóbelire,mert biztos h nem lett volna meg a pontom orvosira. Így nem is vettek fel,szóval az a helyzet h jövőre újrapróbálom.Most magántanárhoz járok bioszból és kémiából is,remélem másodszorra már sikerülni fog.
2013. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!