Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem kb. egy hónap...

Van esélyem kb. egy hónap alatt felkészülni az anatómia-élettan vizsgára?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez személyfüggő, de kíváncsi vagyok, hogy azoknak az egyetemistáknak mennyi időre volt szükségük, akik tanulnak anatómiát és élettant (nem orvosin). Kicsit izgulok, elég időm lesz-e. :(

2012. nov. 19. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én gyógypedagógián tanultam. Szerintem elég az egy hónap, de akkor tényleg neki kell feküdni, bár nekem a latin kifejezésekkel nagyon sok gondom volt, ha ezeket is most kezded el megtanulni, akkor nem biztos hogy elég lesz.
2012. nov. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Orvosin az anatómia szigorlatra (2 éves anyag) 3 hetet, élettanra (1 éves anyag) kb. 10 napot készültem. Persze nyilván az évek során is tanultam...

Szóval ebből kiindulva simán, főleg ha nem is orvosis szint.

2012. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is egészségügyi karra járok. Élettanra két napot anatómiára egy hónapot készültem, de persze akkor minden szabadidőmben ezzel foglalkoztam. Hova jársz?
2012. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam. :) Azt nem osztanám meg, hol tanulok, de elég ugye mindenféle sejtbiológia, idegrendszer etc. kell, és elég szigorúan.


Köszönöm mégegyszer!

2012. nov. 19. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kérdeztem mert ha pont oda jársz ahova én, akkor jobban tudtam volna érdemben segíteni. Én egy hónapja tettem le az anatot.
2012. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk csak most lesz rá lehetőség, december közepén, úgyhogy nem hiszem, hogy ugyanoda járnánk.
2012. nov. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!