Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idei angol oktv: hogy sikerült?

Idei angol oktv: hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Első kategóriás (nem kéttannyelvű illetve nem emelt szintű angolosoktól kérdezem!:P) versenyzőktől kérdem, hogy hogy sikerült? Hány pont lett? Kb. hánytól számítsunk a továbbjutásra? Tudom, hogy 70től küldték tovább, de vajon milyen lett? Nekem 77, nem tudom, elég-e.
2012. nov. 16. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 83 lett.


Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem a 77 nem lesz elég. De sajnos lehet, hogy a 83 sem.. Azért reménykedek..


17/L

2012. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszod! :) én se gondolom, hogy 80 alatt elég, én azért a 83-mal nem izgulnék ;) de hát ugye attól függ, hogy az országban milyen, mert a tavalyinek meg még 70 alá is levitték a ponthatárt.
2012. nov. 21. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!