Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolákat ajánlotok?

Milyen iskolákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

3-mas átlagom van, viszont nagyon jó vagyok angol nyelvből és irodalomból, budapesti sulik érdekelnének, van sok részvételi lapom angol versenyekből, és egy szaktanári dicséretem, tudom hogy ez félévre változhat, de jelenleg ilyen átlaggal hova ajánlanátok a felvitelizést? Szakközépekből max gazdasági érdekelne.

És kérlek ne mondjátok hogy milyen szar tanuló vagyok.



2012. nov. 16. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a gazdasági érdekelne akkor olyat keress. Az a véleményem, hogy olyan iskolát keressél ami a képességeidhez való vagy annál egy kicsit gyengébb mert ha elmennél gimibe vagy egy erős szakközépbe akkor nem fogod bírni. Bár nálunk is volt olyan, hogy én 3,8al mentem szakközépbe osztálytársam 4,00 val és az osztálytársam bukott meg mert közép suliba és nem én. Tehát ha felvesznek ott nem áll meg a tanulás
2012. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!