Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolákat ajánlotok?...

Milyen iskolákat ajánlotok? (LENT)

Figyelt kérdés
Állatorvos szeretnék lenni, de nem tudom eldönteni, hogy hová menjek tanulni. Kérlek adjatok tanácsokat és kérlek írjátok le, hogy miért(mi a jó benne meg hol van). Kösze!
2011. máj. 26. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Egészségügyi.A középiskola mind1,csak kapj érettségit aztán go az egyetem.A legtöbb komoly szakmára menők azok gimibe mennek.
2011. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha állatorvos akarsz lenni, akkor elmész egy középsuliba, ahol igyekszel jó lenne bioszból meg kémiából. Jobb, ha gimibe mész, és ezeket közül legalább egyet emelt szinten tudsz tanulni, hogy aztán emelt érettségit tehess. Pluszpontként jól fog jönni egy középfokú nyelvvizsga is.

Az állatorvosi egyetemekre marha nehéz bekerülni, szóval tanulj nagyon jól. Vigyél jó jegyeket a továbbtanuláshoz, legyen nagyon jó érettségid, és akkor mehetsz mondjuk Pestre az állatorvosira.

2011. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bocs, h ilyen értetlen vagyok(természetemnél fogva ilyen vagyok, that bocs),de gimi meg középsuli is kell, vagy elég csak az egyik? o.0
2011. máj. 28. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak egy középiskolába járhatsz, szóval próbálj meg bekerülni a "legkeményebb" gimibe a környékeden biosz vagy kémia szakra, aztán 4 évig tanulj mindenből nagyon keményen, mivel állatorvosiból az országban csak egy van és aszem ide talán a legnehezebb bekerülni, szal csak a zsenik a protekciósok meg a fogyatékosok juthatnak be, hajrá kemény egy 4 éved lesz;)
2011. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
THX mindenkinek. Keményen fogok tanulni, hogy egy kiváló állatorvos lehessen belőlem. (csak megjegyezném, hogy Gödöllőn is lehet állatorvosi karra járni XP)
2011. jún. 2. 20:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg szlovákiai vagyok és azért nem tudtam, h 2 álatorvosi van magyar országon.
2011. jún. 2. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon - egybe
2011. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz, am tom, h egybe van. Nem is tom, h miért írtam külön. (belül szőke lehetek XP)
2011. jún. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!