Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki volt már HR gyakornok...

Aki volt már HR gyakornok valahol, kéne egy kis segítség munkanapló ügyben?

Figyelt kérdés

Most vagyok szakmai gyakorlaton, de eléggé "kávéfőzős" az egész, és nekem munkanaplót is kell írnom, és pár ötletet szeretnék, mit lehetne még bele írni.


Aki lenne olyan rendes, és tudna segíteni, legyen szíves írjon priviben, nagyon hálás lennék. Megegyezünk.


2012. nov. 12. 16:19
 1/1 princesske4 válasza:
Szia! Én is ilyen szakon tanulok, júniusban végzek. Érdeklődni szeretnék, hogy hogy megy a sorod? Találtál- e munkát? Szakmai gyakorlati helyet hol találtál? Ne haragudj, hogy faggatlak, csak ahogy nézem az állásajánlatokat egyre inkább elszomorodom! Köszi a válaszokat!
2013. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!