Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Annyira égő dolog lenne?

Annyira égő dolog lenne?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem informatikából. Elfelejtettem bejelölni a lapon, amit adtak, hogy diszkalkuliás vagyok (járt volnta többletidő, és számrendszeres tételt nem kértek volna). Ma beszéltük az ofővel, hogy tanácsos lenne nem elmenni szóbelire (e miatt érvénytelen lenne az érettségim), és májusban újra elmenni, és kitölteni rendesen a papírt. Amúgy is szóbelivel sem lenne meg a 4-es.


Itthon fel vannak háborodva, hogy milyen égő dolog, és ha ez így sikerült (3), mi lesz a többi tantárggyal.


18l



2012. nov. 12. 14:49
 1/6 anonim válasza:

Mi az égő szerintük? A diszkalkulia? Akkor magyarázd el nekik, hogy mi az.

Vagy azon háborognak, hogy elfelejtetted jelezni?

Figyelmetlen voltál, ez tény, de nincs minden veszve.

2012. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy újra kell majd érettségiznem (ha úgy döntök)
2012. nov. 12. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem égő viszont úgy tudom ha azonos szinten ismételed meg ugyanabból a tárgyból az érettségit akkor fizetni kell érte.
2012. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elmagyaráznám nekik, hogy izgultál, figyelmetlen voltál, de tanultál belőle és legközelebb nem leszel ilyen feledékeny. És van megoldás, nem kell ezt olyan tragikusan felfogni.
2012. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Te meg magyarázd el nekik, hogy a többi tárgyra még van közel fél éved felkészülni. Amúgy nem égő, ha elmész szóbelizni, akkor májusban csak emeltezni mehetnél. Ha kell a felvételidhez, akkor ne menj el szerintem sem szóbelizni.
2012. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kell a továbbtanuláshoz. Két választott tantárgyam lehet, és az egyik ez volt.
2012. nov. 12. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!