Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a töri OKTV-d...

Hogy sikerült a töri OKTV-d (2012/13)?

Figyelt kérdés

Én is ma írtam. Nem fogok továbbjutni. A szakirodalom szerintem jól sikerült, de a másik rész jó, ha 50%-os. :(

17L



2012. nov. 5. 19:19
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Jujj, gratulálok, nagyon ügyesek vagytok! :)) Én még nem tudok semmit, remélem azért nem lett olyan rossz. :D
2012. nov. 8. 21:08
 12/42 Barcaman1993 válasza:
Az első rész utolsó feladata, ahol a békék voltak. Az utolsó 1664. évi vasvári béke volt. A király I. Lipót, az erdélyi fejedelem Apafi Mihály. Miután megváltoztatták a javítási útmutatót, így 54,5 és fél pontom van. Az a baj, hogy utánaszámoltam és 4,5 pontot benne hagytam a dolgozatban, amit a saját .... miatt nem tudtam. 59 ponttal meg szinte biztos továbbjutó lennék.
2012. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim válasza:

nekem a szakirodalmon kívül 56,5 pontom lett, tehát továbbküdhető, de szerintem a második forduló nem lesz meg.

nem tudom milyen lett a szakirodalmam

talán megvan

2012. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Borjantis válasza:

Köszönöm a válaszod. Volt egy olyan sor is, ahol Lipót volt az erdélyi fejedelem, ott nem tudod mi volt a helyes válasz?


A tavalyi 76 ponthoz képest mit gondoltok, hol lesz az idei küszöbérték?

Mindenkinek sok sikert!

2012. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Földrajzi hely: Karlóca

Magyar király: I. Lipót

Időpont: 1699


A földrajzi helyek között nem volt ott Karlóca.

Azért jó, hogy ennyire figyelmesen készítenek el egy ilyen kaliberű feladatlapot. A pont csak azért járt, ha Karlócát, Körösvölgyet vagy semmit sem írtál az említett helyre. Ahogy már - ha jól emlékszem - előttem is írták, emiatt tették lejjebb fél ponttal a továbbküldhetőségi ponthatárt.


Egyébként szerintem nehezebb volt a feladatlap, mint tavaly, bár én élesben idén írtam először. A szakirodalmi részben szerintem nem volt annyi buktató (Bethlen).

2012. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is nehezebb volt. A régebbiek közül a legrosszabb 45 pontos lett. Ezt sajnos még mindig nem tudom. :S
2012. nov. 9. 19:30
 17/42 Borjantis válasza:
Vasvár volt a helységnevek között? Mert ott én is megakadtam. Köszi a válaszod mindenesetre.
2012. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 liverpool123 válasza:
Ti tudtok már valami arról, hogy ki jutott tovább? November 28-ig ki kellett volna derülnie...
2012. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 Barcaman1993 válasza:
Na az eredmények engem is igazán érdekelnének már.
2012. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Nos, kinek hogy sikerült?:)

Én úgy néz ki, továbbjutottam, bár ezt csak telefonos érdeklődés után, közvetett módon tudtam meg. (Így pontszámot se tudok sajnos.) Valamilyen úton-módon még nem érkezett meg az iskolám ADAFOR-rendszerébe az eredmény...

2012. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!