Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti tagozat? (Kérdésem túl...

Esti tagozat? (Kérdésem túl rövid)

Figyelt kérdés
Most 10. évfolyamos vagyok egy rendes nappali szakközépben, de jövőre el akarok kezdeni egy esti gimnáziumot.Viszont én még 18 éves koromig vagyok tanköteles és úgy tudom h esti tagozatra csak az mehet aki már nem tanköteles, de valaki azt mondja h már lehet menni 16-tól.Akkor most melyik az igaz? : )
2012. nov. 4. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

én is itt végeztem.

2012. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a Budakalász Gimnázium? Oda is 18-tól lehet csak menni nem?
2012. nov. 4. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

ott van a második mondatba wazze:

A kilencedik évfolyamba az vehető fel, aki az általános iskola 8. osztályát elvégezte, s elmúlt 18 éves. Magasabb évfolyamra az a nagykorú vehető fel, aki rendelkezik a továbblépéshez szükséges lezárt bizonyítvánnyal.

2012. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hála istennek, most szeptembertől már 16 évesek is jelentkezhetnek. Azaz már nem vagy tankötelezett.
2013. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!