Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos, mégis alig...

Nappali tagozatos, mégis alig jár be suliba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hallottam pár emberről, akik nappali tagozaton csinálják a sulit, mégis alig járnak be órákra, illetve alig van néhány tantárgyuk.... ezt hogy lehet megcsinálni pl mesterképzésnél? Csak az első félévet szeretném nappalin (nagyon fontos lenne), de mellette szeretnék dolgozni is...

Légyszisegítsetek: ti hogyan oldottátok meg? :)



2012. szept. 23. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a felsőbb éveseket, hogy milyen órákat lehet kihagyni, én bsc-n pl alig jártam be, mégis röhögve leraktam minden vigyzát, ismerősöm meg most ment mscre (más szakon persze) és reggel 8-tól estig bent ül. Szak és tárgyfüggő az egész, így a "semmire" nem fog neked senki biztos választ adni.
2012. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

msc-n szeretnék pénzügyet vagy számvitelt elvégezni (BGF-en), és csak az első félévet szeretném nappalin. Sajnos nncs ilyen smerősöm, akit megkérdezhetnék.

Te milyen szakon végeztél? És az ismerősöd?

2012. szept. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!