Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érezted már, hogy sok-sok év...

Érezted már, hogy sok-sok év tanulás után belefáradtál az egészbe? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
Meg lehet utálni a tanulást? Vagy egy kisebb szünet után lehet újult erővel folytatni? Nem érzed úgy néha, hogy betelt az agyad, és eleged van??
2012. nov. 2. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nem, pedig már egyetemen is a 4. évet taposom. Én szeretek suliba járni (főleg az egyetemi élet jó), szerintem kifejezetten kényelmes:)

Persze magáért a tanulásért én sem rajongok, de vhogy mindig megemberelem magam.

2012. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, már általános végén azt éreztem, ugyanis olyan körülményekben élek amiket nem szeretek, és a tanulást látom a kivezető útnak, annak pedig csak egyetem után látszik meg az eredménye.
2012. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én már a 27.-be vagyok, de még mindig tanulok. bár tény, hogy néha elég nehezen veszem rá magam a beadandók elkészítésére vagy zh-kra készülésre.
2012. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha rámjön, főleg akkor érzem ezt, mikor vizsgán megtanulok minden tételt, csak egyet hagyok ki, és pont azt húzom. Vagy mikor töröm magam, és olyan tanárhoz kerülök vizsgán aki egyest vagy kettest ad csak a hallgatóknak. Ilyenkor elbizonytalanodom, és elfáradok, és sokszor van elegem. Vagy mikor más bemákolja a tételt egy szóbelin, én meg meggebedek reggeltől estig a jegyzetek felett :) Van ilyen... De muszáj csinálni.
2012. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!