Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell tudnia egy bérgyilkos...

Mit kell tudnia egy bérgyilkosnak?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, hogy a kérdés ééérdekesen hangzik és lesznek trollocska válasz adók. De hogy pontosítsak, ha valaki bérgyilkos/kém szeretne lenni, gimnáziumban/főiskolán milyen tantárgyakat részesítsen előnyben? Gondolom a nyelvtanulás fontos, az erőnlét szintén, de szívesen hallanám a ti (lehetőleg nem trollkodós) válaszaitokat. (Igen, tudom, hogy még mindig h.lyén hangzik.)

2012. okt. 24. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

én nem trollkodok


tényleg embert akarsz ölni fizetésért?


csak simán szomorú vagyok...mégha csak elvi kérdés, és csupán játszadozol a gondolattal

2012. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég veszélyes szakma. Erőnlét kell hozzá.!! Most komolyan amúgy az akarsz lenni? Mert akkor lelkileg elég erősnek kell lenned. Lehet, hogy jól megfizetnének, de az egy dolog. A célszemély, akit ki szeretnél végezni, neked az életben nem ártott valószínűleg, ugyanígy a kémkedésnél. Nem lenne lelkiismeret furdalásod, hogy megöltél valaki csak úgy pénzért, főleg, ha az adott személy látja el a családot leginkább anyagilag?. Továbbá benne van a pakliban, hogy lebuksz, vagy éppen te halsz meg. Ha lebuksz, akár aki megbízott téged is a rács mögé kerülhet, amit, ha szabadul nem biztos, hogy szó nélkül hagy. Javasolnám gondolkozz el ezen. Mi lenne, hogyha a te csajodat ölné meg valaki, csupán mert pénzt kap, vagy elég itt egy nagyon kedves hozzátartozódra gondolni, biztos van ilyen. Én nem tudnék magamnak elszámolni soha az életben, ha ezt kellene csinálnom. Ilyen meg se fordulna az agyamban, hogy bérgyilkos legyek. Csak, van ami jobban érdekel...
2012. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
háát.. eddig nincs, de egy szóval sem mondtam, hogy én szeretném ezt csinálni :) az illető amúgy lány és... nem igazán vannak érzései.
2012. okt. 26. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Baromságot kérdezel mert olyan szakma nincs hogy bérgyilkos. A kém és a bérgyilkos között hatalmas a különbség. Kémnek lehet tanulni még hozzá nemzetbiztonságot kell, de nagyon nehéz a felvételi és nagyon meg kell felelned.Ajánlom hogy ne nézz annyi akció filmet.
2012. okt. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Mit kell tanulni?

Irodalom Matek Töri.

Viccet félretéve engem nem érdekel, hogy kit kell megölni. Az a lényeg, hogy ne remegjen meg a kezed a fő pillanatban.

Erőnlét az tènyleg kell plusz az önvédelem/verekedőképesség

Ne vágjanak át soha.

2013. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Megpróbálok értékes választ adni.

Először is Bérgyilkos szakma, törvényes kereteken belül nem létezik. Ha egy szervezetnek, cégnek, vagy magánembernek, bármilyen személyek kapcsolatban problémája adódik, azt törvényesen kell megoldania! Ebben az illető megölése/megöletése nem tartozik bele. Szerintem a bérgyilkos témakört ezzel le is zárhatjuk.

Emellett vannak a kémek, akik egyáltalán nem úgy viselkednek mint a James Bond filmekben!

Ahhoz hogy valaki titkosszolgálati tag legyen, magas képzettségűnek kell lennie! Magas tudással kell rendelkeznie nemzetbiztonsági témakörben, tudnia kell hogy viselkedjen bizonyos helyzetekben, és tudnia kell hatékonyan, és a megadott szempontok által kezelni egy problémát! Ez nem egyszerű feladat!

Javaslom, ha érdekel a téma, keress utána milyen jogkörrel rendelkezik egy polgári nyomozó, és ezen szabályok betartásával esetleg ajánlom a hobbi nyomozást!

Ezt bármikor gyakorolhatod! Suliba elloptak valamit, a haverod bicaját. Járj utána a dolgoknak, de csak úgy hogy minden játékszabályt betartasz! Ha ilyen dolgokba kezdesz, és utánaolvasol egy-két módszernek, és terepen kipróbálod ezzel magadat is fejleszted! És ha némi gyakorlatod van, akkor gondolkozhatsz azon hogy szakértőtől kérj segítséget ahhoz, hogy lehet különböző rendészeti iskolákba bekerülni, és mik ennek a feltételei!

És persze mindig tartsd be a szabályokat, ugyanis egy kémnek is mindig be kell tartania! :)

2013. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B. Márkó válasza:
100%

Igazából van bérgyilkos szakma.


Teljesen legális, inkább úgy ismereheted, hogy zsoldos katona, de igazából szinte ugyanaz. Megapod a célt, ha megcsináltad akkor a pénzt is.

Veszélyes szakma erőnlét fontos, fizika és matek is kell hozzá: szélirány, erősség, mennyire téríti el a golyót (már ha messziről intézed az ügyeidet) ha nem a dobtetőről ontod az áldást, akkor a harcművészetek kellenek ezek mellé.

Igazából a legális/ nem legális részét a forrás dönti el, ha egy cukrosbácsi megmondja, hogy őld meg a szomszédját az illegális, viszont ha pl. az FBI felbérel, hogy ölj meg egy terroristavzért akkor az már legális.

Tehát ezek: tesi, matek, fizika.

2016. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!