Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha szeretnék...

Mit tehetek, ha szeretnék testnevelésből leérettségizni, DE?

Figyelt kérdés
Az van, hogy én már 2 éve leérettségiztem, de nem tesiből, mert az nem volt érettségi tantárgy akkor. Most 2 év után szeretnék testnevelés egyetemre menni, de ott követelméy a testnevelés és bilógia érettségi. Szóval le kell érettségiznem tesiből. A környékbeli iskolákat már mind felhívtam, hogy náluk lesz-e, de mind azt mondták, hogy nem. Szlovákiában lakom. Magyarországi iskolákkal is kapcvsolatba léptem már, de mind azt mondja, hogy menyjek el az Kormányhivatal Oktatási Főosztályára. Na igen. Ott letehetem az érettségit, de nekem meg kellene tanulnom is a tételeket, de magamtól nem tudom. Az elméletet még úgy ahogy, de a gyakorlati részt hogyan?

2012. okt. 17. 12:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!