Átlagos nap egyetemen?

Figyelt kérdés

Le tudnatok nekem irni hogy milyen egy atlagos napotok egyetemen? Meg azt is hogy mit szerettek es mit utaltok benne? +a szakot :)

Koszonom



2012. okt. 1. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 8-tól előadás, nagyjából egész nap max. egy órás szünettel 5-ig, fél7-ig. Ált. egy-egy órát ellógunk a csoporttal, addig az egyetemi kávézóban kávézgatunk meg dumálunk. Dél körül kaja az egyetemhez közli, jóárasított kajáldában. Délután ált. gyakorlatok vannak, azt nem szoktuk ellógni.

Suli után néha elmegyek a bőimmel vmi edzésre, vagy csak simán haza. Este néha kocsma/kari buli.


Mikor jönnek a számonkérések, akkor a nem túl hasznos órákat leépítjük, helyette tanulunk (na meg persze suli után is).


Azt szeretem benne, hogy nem olyan kötött, én osztom be az időm. Alapvetően olyan dolgokat tanulok, amik érdekelnek, de persze vannak nem túl hasznos előadások (ezeket szoktuk ellógni). A gyakokat szeretem:)

Igazából nem utálok benne semmit:) Csak vizsgaidőszakban sokat kell tanulni:D


(orvosi)

2012. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom :) fiu vagy?
2012. okt. 1. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi különös. ugyanolyan, mint középsuliba volt, csak itt össze-vissza vannak az órák.
2012. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok és lány.
2012. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pl mai nap 9:40től 15:50-ig vagyok, órák 90 percesek, mindegyik között 10 perc szünet, volt egy lyukasórám elmentem kajálni, hazavánszorogtam, kajáltam

kb ez ismétlődik minden nap csak különböző óraszámokkal, meg néha becsúszik 1-2 sör a haverokkal meg ilyenek


Amit szeretek az egy pár tantárgy és h nem muszáj minden fos órára bejárni, amit utálok h a suli egyáltalán nem hallgatóbarát =legtöbb tanár meg dolgozó lesz@rja a fejed, nevetséges rossz időpontokra rakják a legtöbb zh-t meg vizsgát


(gazdálkodási és menedzsment)

2012. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!