Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy átlagos napod...

Hogy néz ki egy átlagos napod az egyetemen/fősulin?

Figyelt kérdés

Reggeltől estig :)

+hogy milyen szakra jársz.

Köszi:)


2011. szept. 27. 20:33
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Elég változó. A keddem pl olyan, hogy reggel 8-tól 2-ig óráim vannak, aztán egy órás szünet, amikor is el szoktunk menni a csoportársaimmal kajálni, aztán este fél 7-ig ismét óra. Utána hazaérek, megcsinálom következő napra a német házim, kicsit netezek, aztán alszok.


A szerdám tiszta lyuk...reggel bemegyek előadásra, azután egy óra kávészünet, utána ismét óra, még egy szünet (itt már inkább csak beszélgetünk vagy teázunk:D), aztán gyakorlat. Utána kaja, aztán intézem a dolgaim/hazamegyek és tanulok/elmegyek vkivel vhová stb..., aztán este vissza órára.


Csütörtökön reggel tovább alszom, mert csak 10-től van órám. Utána kaja, tanulás vagy kikapcsolódás, barátokkal lógás stb, aztán este vagy bemegyek előadásra vagy nem:D

A csoportbulikat is ált. csütörtökön tartjuk, úgyhogy este kocsmázás:)


Ha közeledik a demóidőszak vagy a vizsgaidőszak, akkor ált. elkezdem hanyagolni az előadásokat. Helyette reggel 8kor kávéval indítom a napot, és tanulok:D A kötelező szemikre és gyakorlatokra persze bejárok.


Szóval tényleg változatos. Függ a naptól, a kedvemtől, a csoporttársaimtól, a tanulnivaló mennyiségétől...


Jah és harmadéves vagyok ÁOK-n.

2011. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hétfő 10-12ig óra. hazaérek rajzolok és tanulok másnapi laborra.

kedd 8-14 hazamegyek még átnézem a rajzomat 16-18ig van műrajz.

szerda 8-14, 16-18. este tanulás másnapi laborra

csüt. 8-16

péntek 10-14

persze a tanulások változnak (mármint az időpontjaik), ha zh-m van kihagyok előadásokat stb stb.

de ha minden rendben van akkor így néz ki

2011. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most kezdtem fizika szakon és - ami szerintem univerzálisan igaz minden felsőoktatásbeli hallgatóra - ha nem egy töltelék órád van (értsd. nekem fizika szakon van egy olyan tárgyam, hogy Eu és Magyarország valamint Gazdálkodás és menedzsment) valamint ha a tanár jó (vannak olyanok akik ugyan érdekességet tanítanak de olyan altató a beszédje) akkor lehetsz benn reggel 8-18ig is :D jó lesz.

Számomra amúgy 8-16ig vagyok majd minden nap kivétel csütörtökön mikor is 12ig. Ezt úgy sikerült elérnem, hogy nem vettem fel minden könnyebb órát most első szemeszterben némelyiket csak következőben fogom.

2011. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
én a kedd kivételével szinte mindig 8-9től délután 5-6ig benn vagyok. max ebédelni ugrok haza. egyébként másodéves matek szakos vagyok.
2011. szept. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a félévem a leglazább (nem tudtam minden tárgyat felvenni:((( ), de ennél csak brutálabb órarendem szokott lenni, volt, hogy 8-tól 8-ig bent kuksoltam... szóval

hétfőn 10 középkori egyetemes töri, 12 új- és jelenkori magyar töri, 14 spanyol, 16 nyelvészeti filológia

kedden 8 Agrárium, 10 - nyelvtörténet, 14: helyesírás

szerda: 12: paleográfia 14: új- és jelenkori egyetemes töri 16: irodalomelmélet

csütörtök: 12: újkori egyetemes szeminárium, 15: régi mo-i irodalom, 16 modern magyar irodalom

péntek: 8: újkori magyar szeminárium, 12 spanyol


magyar minoros történészpalánta vagyok:)

2011. szept. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!