Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A miskolci egyetemen hogy...

A miskolci egyetemen hogy működik a téli szünet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A téli szünetben vizsga időszak van! Más egyetemeken legalábbis. Gondolom Miskolcon is.
2012. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. szept. 27. 10:38
 3/5 anonim válasza:
jaj ne tényleg nincs téliszünet? :(
2012. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen a téli szünet felejtős örülj ha nem kell vizsgáznod két ünnep közt
2012. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor van téli szüneted, ha elég gyorsan levizsgázol mindenből... Általában december közepétől van január végéig v.időszak, majd egy regisztrációs hét után elkezdődik a tavaszi darálás. Ez a gépészmérnöki kar menetrendje, nem hiszem, hogy változna karok közt. Én személy szerint eddig minden téli vizsgaidőszakban mehettem volna vizsgázni a két ünnep között, egyszer meg is tettem. De volt már olyan, hogy január negyedikén befejeztem a vizsgákat és február 7.-ig pihi volt.
2012. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!