Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemeken van téli szünet?

Az egyetemeken van téli szünet?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert most néztem meg az egyik honlapján a tanév menetét és csak az őszit meg a tavaszit írták ki, télit nem. Dec 13-tól kezdődik a vizsgaidőszak de azért gondolom Karácsonykor csak nem kell majd bemenni, ugye???:S
2010. aug. 21. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgaidőszakban nincsenek órák, tehát nem kell bejárni, csak a vizsgákat kell letenned. Ergo bemenni nem kell karácsonykor, rajtad múlik, mikorra veszel fel vizsgákat.
2010. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt nem tudtam h rajtam múlik h mikor vizsgázom:D ez nagyon jó, és köszi a választ
2010. aug. 21. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan kretén szakok, vagy inkább kretén tanárok, akik képesek dec. 27-én vizsgáztatni, meg 30-án...De szakfüggő.
2010. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A "rajtad múlik" pedig úgy igaz, hogy egy tárgyból meg van hirdetve mondjuk 5 időpont, és te választhatsz, hogy mikor mégy. Tehát nem a komplett vizsgaidőszakból választasz dátumot, hanem a megadott x időpont közül. X lehet 2 időpont is, de 8 is...
2010. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

ötödéves egyetemista vagyok(nem bsc- régi képzés)

Nálunk Debrecenben pl nincs ősziszünet se, elglaábbaz én karomon, csak tavaszi. ILyen, hogy téliszünet nem létezik.

Elkezdődik neked dec 13-án a vizsgaidőszak, és tart mondjuk január végéig. ÁLtalában Karácsony és Szilveszter között nem csinálnak vizsgaidőpontot, nekünk néha volt dec 29-én, 30-án. Ezt akkor mész vizsgázni, amikor felveszed, ne úgy képzeld el, hogy mindennap lehet menni. Legalább 3 időpont van, amikorra sikerül felvenned a neptunon, akkor mész. De nem te döntöd mikor lesznek meghirdetve:) De egyébként úgy fogd fel az egyetemet, hogy az egész egy nagy szünet a vizsgaidőszakon kívül

2010. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
bocsi a helyesírási hibákért, visszaolvastam, néha hülye szavakat írtam...5 sört ittam sorry:D
2010. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D hát ha tényleg az egész egy nagy szünet a vizsgaidőszakon kívül akkor nagyon jó lesz:D de ugye olyan nincsen h a 3 (vagy akárhány) meghírdetett vizsgaidőpont közül egyikre sem férek be? szóval egyikre mindenképp bejutok ugye? biztos hülyén hangzik de nekem ez az egész még kicsit zavaros. Azért kérdezem mert hallottam h nagy harc szokott folyni a Neptunon azért h vki vizsgázni tudjon egy adott időpontban, és hely is alig szokott lenni, ez tényleg így van??
2010. aug. 21. 16:57
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

A Neptunt nem ismerem, mi nem azt használjuk.

Neked kell úgy megoldani, hogy mindenre beférj. Azt hiszem, lehet kérni módosítást, ha tömegesen ütköznek a meghirdetett időpontok, de nem tudom biztosan.

2010. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!