Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirúgtak egyetemről, most...

Kirúgtak egyetemről, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem jártam be előző szemeszterben, azóta be se tettem a lábam. Gondolom kirúgtak a kreditek végett. Most már illő lenne elrendeznem ott a dolgaim, de mégis mit mondjak nekik, eddig miért nem mentem be? Vagy még nincs annyira késő?
2012. szept. 24. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, ez nem az általános iskola, ahol számon kérnek. Lesz*rják, miért nem jártál be, mert tudják, hogy felnőtt vagy, saját döntés alapján nem jártál be, ráadásul ezer meg ezer oka lehet annak, hogy valaki nem jár be, családi, anyagi okok stb. Ha félsz, hogy megkérdik (de nem fogják), azt mondd, hogy inkább dolgoztál/dolgozol, arra volt szükség. Amúgy meg nincs ilyen, hogy gondolod, kirúgtak, mert arról kapnál értesítőt. Olvastam is nem rég egy ilyen sztorit, a csaj azt hitte, már rég nincs tanulói jogviszonyban, erre kiderült, hogy de, és végül megcsinálta. Ha nem tetszik a suli, válassz más egyetemet/okj-t, nem kell kétségbeesni. Szerintem csak csúsztál amúgy egy fél évet.
2012. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mazsola88 válasza:
71%
egyáltalán nem kell aggódnod menj be nyugotan vedd fel a tantárgyakat stb nem lehet baj belőle de ebbe a félévbe húzz bele ennyi az egész
2012. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!