Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biosz házidolgozat? Ezt hogy...

Biosz házidolgozat? Ezt hogy érti? (megy a kéz)

Figyelt kérdés

Szóval kaptunk bioszból olyan házidolgozatot,hogy a gombák testfelépítése..eztmég értem..meg meg is találtam a könyvben..de a másik kérdés,hogy a légzés alapján hasonlítsa össze a növényi törzseket az állatival..

ezt nemértem...hogy hasonlítsam össze?? :O

Vagy valami infót nagyon megköszönnék ..

és előre is köszönöm!! megy a pont ;)


2012. szept. 23. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Írd le miképp lélegeznek a növények. Aztán, hogy miképp lélegeznek az állatok-levegő orron-szájon át be, végig a tüdőbe vezető útig, oxigén-széndixid csere aztán ki. A növényeknél meg alapből fordítva van ugye, mert szénd-dioxidból gyártanak oxigént, na de nekik ugye nincs tüdejük meg hasonló, írd le nluk hogy megy ez. Pacsi.
2012. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na egyből érthetőbb így^^^nagyon szépen köszönöm!!!!ment a pont! ;)
2012. szept. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!