Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 9. osztályosok mi újat tanulto...

9. osztályosok mi újat tanultok gimiben? Mik az új tantárgyak amiket eddig nem tanultatok?

Figyelt kérdés
és ott minden konyvet meg kell fizetni,és ha igen ak mennyi? kulfoldi vagyok és jovore szeretnék oda menn egy gimibe,de nem tudom,hogy ott mi is van.és ha mondjuk oga mennék akkor muszáj elsotol kezdenem,mert 9-es vagyok most,de itt az még alapsuli.

2012. szept. 8. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:
és miket tanultok?
2012. szept. 8. 18:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy nagycsaládos(3 vagy több gyerek),tartósan beteg vagy rendszeres segélyben részesülő akkor meg kell venned a könyveket,nekem 9.-ben 30.000 ft volt,utána egyre kevesebb.


Új tantárgy volt a társadalomismeret,ebből van heti 1,mellette 2*4 nyelv,3 matek,3 irodalom,1 nyelvtan,2 fizika,2 kémia,2 biológia,2 hittan(egyházi suli),3 tesi,1 rajz-ének,1 informatika,2 történelem,2 földrajz,nagyjából ennyi.

2012. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha én oda járnék suliba valahova akkor hanyadiktól kéne kezdenem,mert most 9-es vagyok,de ez az utolsó évem alapsuliba.és milyen nyelvek vannak pontosan?
2012. szept. 10. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk tánc és dráma volt pluszban 9.-ben, egyébként olyan tantárgyak voltak, mint általánosban.

Általában angol/német az első idegen nyelv, a második pedig az angol/német/francia/orosz. Iskolafüggő, hogy mik közül lehet választani.

Az alapsuli ugyanaz, mint az ált. suli?

2012. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
asszem igen.
2012. szept. 11. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 9.-es és nekem nincs semmi új tantárgy. Heti 3x van irodalom, 1x nyelvtan, 1 rajz, 1 ének, 2-2-2-2 fizika, földrajz, töri és kémia, 3 matek, heti 5 tesi, 3 angol, heti 5 francia. A változás igazából annyi, hogy 9.-ben nincs infó meg biosz.

2012. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!