Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárképzési tárgyakat...

A tanárképzési tárgyakat ilyen esetben fel kell venni?

Figyelt kérdés
Most ősztől kezdek egy minor szakot, és a tárgyfelvétel opciónak a Neptun-ban megjelent az alapszakon és a minoron kívől egy "Tanárképzési tárgyak (Ba/Bsc)" fül is, ami alatt 5 tárgy is van. De amit felvettem minor az olyan, hogy azzal ezen az egyetemen nem lehet tanárnak menni, de amúgy se nagyon szeretnék az lenni. Ilyenkor fel kell venni ezeket a tanárképzési tárgyakat, vagy nem? Köszönöm!
2012. szept. 7. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz tanári msc-re menni, akkor az a modul nem kötelező. azt a 10 kreditet akármilyen szabadon választhatóval helyettesítheted. nálunk is így van (NYME TTK).
2012. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, valahogy én is így gondoltam. Csak már páran okoskodtak a csoportunkban, hogy minden minor tanárképző, ami részben igaz is, de amit én vettem fel, annál direkt ki is kötötték, hogy az alapszakhoz csapva nem lehet vele tanárnak menni.
2012. szept. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!