Nappali v. levelező?

Figyelt kérdés

Iskolát váltottam egy vidéki városból egy másikba. Levelezőre vettek át de mai nap azt mondták mehetek nappalira is. Pozitívum: szociális élet, ösztöndíj, bulik:D

Negatívum: elvileg nagyobb követelmény.


Egy "halott" kisvárosban lakom és ezért is irtam a szoc. életet itt nem nagyon van lehetőség sem kikapcsolódásra sem csajozni stb.


Viszont levelezőn könnyebb elvégezni és "unalomból" tanulnék.... Elmaradt tárgyaim vannak közgáz szakon és ez most a legfontosabb...Holnapig várnak választ!



2012. szept. 3. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A levelező nagy előnye, hogy kevesebbe kerül az "élet". De vedd számításba, hogy ha levelezőre jársz akkor magadnak kell fizetned a TB-t, ha nincs munkahelyed. És mind a kettő államilag finanszírozott? Ösztöndíj csak akkor jár, ha államis vagy. Viszont szerintem minden "gyereknek" szüksége van arra, hogy elkerüljön otthonról, önállóságot tanuljon, pláne egy kisvárosból. Ennyit tudok még hozzá tenni az eddigiekhez. :)
2012. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!