Munka és egyetem?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok végezni, de sajnos nem engedhetjük meg, hogy a szüleim fizessék a taníttatásomat, illetve nekem is hozzá kellene járulnom a családi kasszához.

A történelem a kedvencem, és kb. 12 éves korom óta jogra szeretnék járni.

Arra gondoltam, hogy egy fix napi 8 órás állást vállalnék, és mellette levelezőn végezném el a jogot.

Valószínűleg a pontom is meglenne hozzá, sőt több lenne. Idén Szegeden 240 pont kellett.

Szerintetek menni fog? Bele merjek vágni?

Pár nap, és itt az új tanév. Annak megfelelően kellene tanulnom és készülnöm, hogy biztosan felvegyenek jövőre.



2012. aug. 30. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Aki akar annak menni fog, én is oda jelentkeztem fizetősen ahova szerettem volna hogy felvegyenek, fel is vettek, mellette most hogy lassan végzek egyre "kevesebbet" dolgozok, de első 2 évben 2 munkahelyem volt ahol túlléptem sokszor a havi 200 órát, emellett pedig személyi edzősködtem is egy éjjel nappali konditeremben, hajnalban.Az egyik melóm amit meghagytam az olyan hogy van lehetőségem tanulni is közben, így a vizsgákkal sem volt gondom, valamint pénzt is kerestem/keresek. Azt mondom hogy vágj bele!
2012. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!