Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 22 évesen "öreg" vagyok már...

22 évesen "öreg" vagyok már ahhoz, hogy egyetemre menjek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy bután hangzik, de már nem olyan friss az agyam, mint 18 évesen, nem egyből az iskolapadból mennék, hanem már úgymond az életből. Szerintetek bele tudnék rázódni? És a csoporttársaimmal ki tudnék jönni? Nem azért, mert lenézem azt, aki nálam fiatalabb, csak egy kicsit félek, hogy nem fogok velük kijönni a korkülönbség miatt. Hiába nem sok az a négy év, én valahogy mindig az idősebbekkel jöttem ki, most is szinte csak 30 év körüli barátaim vannak. Mit gondoltok?
2012. szept. 2. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis vagy öreg!!Egyetemet még 40-50 évesen is el lehet végezni,nem tiltja semmi,és nem is egy ilyet hallottam,hogy valaki idősebben is elvégzett egyetemet,szóval a 22 éveddel abszolút nem vagy öreg!
2012. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért lennél öreg? Ismered: Jó pap holtig tanul.

Nálunk vizsgán voltak 50 feletti emberek is... Nem szégyen az.

Szerintem lesz bőven rajtad kívül is idősebb ember, de hülyeség is ezt mondani 22 évesen hol lennél idős?! Sok évvesztes 19 évesen érettségizik, ha elmegy egy OKJ-re 20-21 évesen kezd... Ki veszi észre rajtad, hogy 1-2 évvel idősebb vagy mint a többi?


Esetleg a tanulásba kicsit nehezebb lesz belerázódni, de ez csak tőled függ.

2012. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 90%-ban 20-22 évesen kezdtem anno 20 évesen. Most kezdem a harmadévet és jelentem még mindig élek, ahogy az akkor 22 éves csoporttársaim is. :)
2012. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem.

És volt már ilyen kérdés, biztos felkínálta...;)

2012. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor buktál?
2012. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3., ez nagyon aranyos, hogy úgy értelmezted, attól fél, hogy nem éri meg a végét.:D:D
2012. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem úgy értelmezte, ez egy kifejezés, hogy Élek-virulok :D

Én is szoktam mondani, a "túléltem" megfelelője. Tehát azt érezteti, hogy nem érte semmi hátrány amibe bele kellett volna halnia :D

2012. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen kezdtem el a proginfót, volt olyan csoporttársam aki 30 egy másik pedig 33 éves volt, és persze nappalin.
2012. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Testvérem is 22 évesen kezdte el a fősulit. Szerintem teljesen normális kor. Én is 20 évesen fogok végezni a sulival, de nem az a tervem hogy egyből egyetemre vagy fősulira megyek.
2012. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


gyfan98-nak pedig üzenem, hogy egyszer sem buktam, 18 évesen érettségiztem, csak dolgoztam és szereztem két okj-s szakmát. Nem mindenki teheti meg 18 évesen, hogy rögtön egyetemre menjen, akármilyen jó tanuló is. Van, akit nem tartanak el örökre.

2012. szept. 2. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!