Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-sek segítséget kérnék?

ELTE-sek segítséget kérnék?

Figyelt kérdés

A felvételi iroda nem veszi fel a telefont, aztán bezár 10 napra (a beiratkozás alatt zárnak be az agyatlanok), nem tudom az ETR-t kezelni, mert egy átláthatatlan szar, és megfejelve ezt azzal, hogy semmilyen időpontot nem tudok meg, mivel nincs kiírva semelyik honlapra.


Annyira el vagyok keseredve, hogy komolyan fontolgatom nem iratkozom be, ha ennyire lesz*rják a gólyákat.


Tudna valaki segíteni priviben?


2012. aug. 29. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
felvettek.elte.hu -t nézd meg, ha átolvastad és még utána sem lesz minden tiszta, akkor nyugodtan írhatsz nekem, h mit nem értesz.
2012. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem elsőre sem volt nehéz. Időpontokat még csak egy listaszerű dologban a TO-d honlapján találhatod meg talán (ttk-n legalábbis így lehet), magában etr-ben mindig később jelenik meg de beiratkozáskor szoktak a felsőbb évesek segíteni a gólyáknak a tárgyfelvétellel kapcs. szóval nem maradsz le semmiről.
2012. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti nem zártak be azok, illetve az ETR-el kapcsoltban nem is ott kéne érdeklődni.


Az időpontok az utolsó pillanatban fognak felkerülni, de előzetesen meg lehet őket nézni itt: [link]


Csak keresd ki hova vettek fel.



Az ETR pedig annyira nem bonyolult, sőt teljesen logikus és átlátható, csak türelmesen kell hozzáállni.

(Illetve ne aggódj, elvileg már most majd az első, második héten átáll az egyetem a neptunra.... Valaki jól lobbizott, mert egy halom cucc hiányozni fog, ami eddig volt és kell, áradásul a hallgatók adatainak 80%-ára vállaltak csak garanciát...)

2012. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!