Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik most költöznek kollégiumb...

Akik most költöznek kollégiumba nem izgultok? Szerintetek milyen lesz az első hetetek? Hányan lesztek egy szobában? Az iskola milyen messze van? Várjátok?

Figyelt kérdés
Középiskolai és felsőfokú iskolába járók is válaszolhatnak.

2012. aug. 25. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

teljesen más a kettő

mármint a középsulis és a felsős

a gondolkodás is teljesen más

2012. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

annyira most még nem izgulok (1 hét múlva költözök). persze ez egyetem...

3 ágyasak a szobák.

suli egy picit messze van (de villamossal gyorsan oda lehet érni).

egy picit várom, de van benne némi félelem. h mennyire fogok tudni tanulni.

voltam gólyatáborba, jópár ismerős arc lesz a koleszba, szval azért full ismeretlen nem leszek.

2012. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én holnap költözöm, 4-en leszünk egy szobában. Gólyatábor alatt nem voltam itthon, szóval még nem ismerek senkit, csak néhány felsőbb évest, de biztos jó fej lesz mindenki, ezen nem izgulok. Még sosem voltam kolis, szóval nem tudom, hogy hogy fogom bírni. Egyébként kecskeméti vagyok és Bp-re megyek, a suli (BME egyébként) kb. 5 percre van a kolesztól, legalábbis nekem ezt mondták. Várom is meg nem is. :D
2012. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek a kommentek.
2012. aug. 29. 13:31
 5/7 anonim válasza:
Én vasárnap költözöm. Hát igazság szerint annyi problémám van vele hogy akiket szeretek,tőlük távol leszek (család,barátok).Még talán az hogy kik lesznek a szobatársaim, nem szeretném hogy kiközösítsenek. (Gimi) 15L
2012. aug. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azóta beköltöztem. Nagyon jó fej mindenki, már most tök jól érzem magam, a gólyaprogramok is tök jók voltak. Úgyhogy gyertek ti is a BME-re! :D
2012. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kitartást és sok türelmet kívánok nektek a sulihoz és főleg a kolihoz!:)
2012. aug. 31. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!