Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan tanároto...

Nektek volt már olyan tanárotok, akinek különösen hálásak voltatok azért amit tett értetek?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor mit tanított, és mi volt az, ami miatt így "kiemelkedett" a többiek közül?
2012. aug. 24. 23:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a további válaszokat is! :)

Jó olvasni ezeket a válaszokat, és remélem jó felidézni az emlékeket is. :)

Nekem most egy korábbi fősulis tanárom kapcsán jutott eszembe a kérdés, akiről már azt hittem, hogy többet nem tanít majd, aztán most kiderült, hogy az egyik tárgyat mégis ő tartja. Ő is nagyon szigorú, tiszteli a diákjait, akin látja, hogy érdekli a tárgya, vagy küzd a sikerért, azzal nagyon rendes. Én egy kicsit "problémás" vagyok, ha a tábláról kell követni az órát, de nála nem volt kérdés, hogy olyan feltételeket teremt, hogy én is tudjam követni gond nélkül a gyakorlatot. És ehhez azért egy jóadag figyelmesség, és időnként kreativitás is kellett a részéről. Más tanárok is ezt megtehették volna, de nem sokan vették erre a fáradtságot, pedig neki volt az összes tanárom közül a legnehezebb dolga, de mégis milyen jól sikerült nekünk együttműködni.. tényleg mindig elmosolyodok, ha eszembe jutnak az órái.. :)

2012. aug. 25. 13:04
 12/14 A kérdező kommentje:
kedves hetes, sajna nem tudom, hogy mit kell írnod, én államis vagyok, és amennyire tudom, az összes ismerősöm is az. Szerintem a TO-t inkább hívd fel, az mindig hatékonyabb mint az email. REmélhetőleg fel is veszik a telefont, nem úgy mint nálunk általában...
2012. aug. 25. 13:05
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére sok ilyen volt.
2012. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nkm a volt történelem tanárom ilyen. Nagyon sokat köszönhetek nki. Idén egy borzasztó tanárom van. De lesz4rom szépen tanulok egyedül. Mert ő megszerettette vlm a tantárgyat. Nagyon kedves. Nagyon hálás vok nki. Nem csak ezt köszönhetem nki hanem egy csomó más dolgot is. Mivel akkor is segített amikor az összes többi tanár hülyének nézett. Van egy értelmi fogyatékos gyermek az osztályban. Az összes többi tanár úgy bánt vle mint a kutyával. Ő nem. Én most veszekszek az ofőmmel. Ő az aki tud mindenről és tudom h ha az ofőm nagyon megbán rám számíthatok.
2022. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!