Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg a betét...

Hogy oldjam meg a betét cserét a kollégiumban?

Figyelt kérdés
Most megyek középiskolai kollégiumba és bár már megvan egy ideje - 3 éve - még mindig tökre "szégyellem" , pedig tudom ,hogy nem kéne... A betét cserével az a problémám, hogy csörög zörög, a kis göngyöleget el kell utána dobni stb. Tehát eléggé deprimál ez a dolog. Megoldás?

2012. aug. 23. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez természetes dolog

aki viccelődik rajta az szánalmas

semmit nem kell csinálnod nem csak neked lesz ott meg

össze barátkoztok nyugi :)

én is a barátnőimmel mindig megosztom hogy mikor van meg és még suliba szünetbe segítenek is, hogy ne lássa mindenki hogy én betétet viszek a wc-be

és az meg hogy csörög... az is csörög amikor kibontom a wécépapír csomagot és kiveszel belőle 1 tekercset nem?

majd meglátod, hogy milyen lazán megy ez az egész

2012. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
:) nem kell szégyelleni, én is voltam így eleinte, de vagy kilestem, mikor nincs senki a sloziban, vagy köhögtem amikor éppen zörögni kellett a zacsival. Nálunk a wc mellett volt a szemetes, így kivinni nem kellet, senki nem vette észre...
2012. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok, én is voltam koleszos a középiskola ideje alatt. Nálunk az egész koleszban csak lányok voltak. De nézd, ez nem ciki. Én mindig úgy csináltam, ha mentem WC-re, hogy a zsebembe tettem a betétet vagy ha már este volt, akkor a pizsipólóm alá, ami elég bő volt. De az sem gáz, ha egy kis neszeszeres táskával mész a WC-re, amibe beleteszed. Tégy, hogy zörög, de ez ellen nem tudsz mit tenni. Minden lány fog zörögni a WC-n, mert jó esetben mindenkinek megvan. De én nagyon sokszor úgy voltam a WC-n, hogy senki nem volt a melletem levőben.

Ja és képzeld nálunk még egy olyan papír is ki volt téve a mosdóba, hogy " A betétet csak becsomagolva tegyétek a szemetesbe." Ez így. :D Szóval csomagold be egy kis wc papírba.

Na szerintem elég jól kifejtettem. :D

2012. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de ezt nem értem

mi baj van azzal h meglátják a kezedbe? mert ez 18 karikás egy db betét vagy mi? miért kell takarni?

2012. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Használj tampont, sokkal egyszerűbb. Egyébként meg mindenkinek (már ha lány és egészséges) meg szokott jönni, ebben semmi, de semmi gáz nincs.
2012. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

No, azért ennyire ne legyél prűd. Ugyan nem kell a betétedet lobogtatni, de lehet nálad egy kis kézitáska amit viszel a budira ebben akár már kicsomagolva is lehet a betét, ha tudod úgy tárolni, hogy ne koszolódjon.


Vagy akkor is pironkodsz, amikor akkora kábelt tolsz ki, hogy 20 méterre elhallani ahogy vizet fog? Ugyan kérlek... Az emberek nem reggelizni járnak a wc-be, hogy ezen megbotránkozzanak. Gondolom a prűdek nem csak halkat de illatosat is sz@rnak.


A betét ennél még sokkal lájtosabb, hidd el.

2012. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!