Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közlekedés mérnök vagy gépészm...

Közlekedés mérnök vagy gépészmérnök? Melyikkel könnyebb elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Illetve melyik fősulin jobb a képzés (a két szakot illetően)?

Menyire nehéz mit tanítanak ott (főbb tárgyak) ?



2012. aug. 20. 18:11
 1/6 anonim válasza:
gépészmérnökként sztem jobban el tudnál helyezkedni, viszont ne fősuliba, hanem egyetemre menj, mert ebben az izé rendszerben a fősuli nem ad olyan engedélyeket..stb.. de ez az én véleményem, nem tudom pontosan..
2012. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább gépészm., bár a másik sem rossz. Mindkettő elég nehéz, fizika, matek nagyon megy! Én építős vagyok a BME-n, de van több gépész ismerősöm is, lehet bírni, de eléggé kell hajtani.
2012. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a fősuli nálam egyenlő az egyetemmel :)


Köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 20. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő büfé, több ezren jelentkeztek megint.
2012. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mindkettő büfé, több ezren jelentkeztek megint."


Aha, szóval attól büfé, mert több ezren jelentkeztek? 80%-a soha nem fogja elvégezni, úgy kell ezt számolni, plusz az sem mindegy melyik egyetemre megy.


Gépészmérnökkel határozottan könnyebb elhelyezkedni, mert az sokkal univerzálisabb mérnöki szak.

2012. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves negyedik válaszoló, csak hogy tudd azokat a szakokat hivják büfészakoknak amelyeket könnyű elvégezni. És egyik mérnöki szak se tartozik ebbe a kategóriába. Ahogy már mondták a 80%-uk soha nem fogja elvégezni. Ami azt jelenti hogy 4000 diákból csak 800 diák fog diplomát szerezni jó esetben.
2012. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!