Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A plusz pontokhoz ezt még...

A plusz pontokhoz ezt még most is feltudom használni a felvételinél?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt amikor érettségiztem akkor az OKTV-n 3. helyezett lettem...Így a maximális plusz pontszámot elvileg megkaphattam volna,de nem adtam le abban az évben a jelentkezésemet sehová,csak utólag jelentkeztem ( így fizetős lettem ).Idén fogok diplomázni. Érdekelne hogyha jövőre beadnám a jelentkezésemet egy másik iskolába akkor feltudnám-e használni a versenypontokat ( tehát megkapnám-e a maximális plusz pontszámot ). Szóval a kérdés az lenne,hogy beszámítják-e a régi versenyeredményeket vagy sem...

2012. aug. 16. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
beszámítanák, de maximálisat nem kapnád meg. 100 pontból 80 pontot kapnál.
2012. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh az is nagyon jó :) Köszönöm a választ :)
2012. aug. 16. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a terv, hogy az OKTV pontszámokat az új 400+100-as pontrendszerhez igazítják, vagyis az eddigi 20,40,80 pont helyett 25,50,100 pontot fog érni. Persze ez még csak terv, de valószínűleg így lesz.
2012. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!