Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem. Könyvek, jegyzetek?...

Egyetem. Könyvek, jegyzetek? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem az egyetemet és nagyon be vagyok pánikolva, mert nem tudom milyen összegre számíthatok a könyvek, jegyzetek terén. Mennyibe kerülnek kb?
2012. aug. 11. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakon és hol?
2012. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Debreceni Egyetem szociálpedagógia
2012. aug. 11. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az ELTE angol és német tanszékére jártam, és soha egyetlen könyvet nem kellett megvenni, mindent ki tudtunk kölcsönözni a tanszéki könyvtárból. Tankönyveket egész félévre ideadtak, és volt annyi, hogy mindenkinek jutott belőle.
2012. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen könyvtárba elég sok minden elérhető. Én szerintem havi 1000 Ft-ot nem költöttem jegyzetekre.
2012. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 11. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell erre ráparázni, különben ha venni kell könyvet és drága akkor az nem egy féléves tantárgy, így évekig használod.

Első héten vigyél egy tollal egy fűzetett esetleg egy USB, ha valami anyagot gépről kell leszedni, de első héten nem kell több. Aztán majd kialakul.

2012. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én ugyan matek szakos vagyok, de a 3 év alatt mindössze 2 könyvet vettem. azt is vaterán, kerültek kb 1500 forintba. ez volt minden. itt nincsenek olyan kötelező könyvek, mint a középsuliba, hogy aszerint haladtok. mindenki onnan szerzi a tudást, ahonnan akarja. meg ott a könyvtár is.
2012. aug. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ezeket megnyugtató volt olvasni!:) Remélem Én is,hogy így lesz Kedves Kérdező!

Lenne egy kérdésem (bocsi az offért): Amikor utalom a tandíjat névnek mit írjak? Az iskola teljes nevét kell kiírni,vagy rövidítve kezdőbetűket vagy más? (2-szer kérdeztem a T.o.-t a banki adatokról,de ezt nem írták...)

Köszi!

2012. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!