Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsga elotti nap mar tenyleg...

Vizsga elotti nap mar tenyleg nem erdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Egyik tanarom mondta. Hogy vizsga elotti nap mar ne tanuljunk...

Megis miert? Az mar nem segit a dolgokon?



2012. aug. 10. 15:32
 1/7 reptoid ***** válasza:
100%
Ez eléggé ember meg tantárgyfüggő is, szal az ilyen alapigazságoknak sok értelme nincs. Mindenki tapasztalja ki magának, hogy mi a jó.
2012. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok tanár ezt mondja, sőt a vizsga előtti napokon elvileg már CSAK ismételni szabad...

mindig eltervezem, hogy én is ezt csinálom :D de én még vizsgám napján hajnalba is tanulok :D


de ha nyelvvizsgáról van szó, akkor szerintem tényleg nem érdemes vizsga előtti nap tanulni :)

2012. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig tanulok.
2012. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan akkor kezdenek el...

Én érettségire is vittem a tételeket de nem sok értelme volt. Akkor már nem ment a fejembe semmi. Ha úgy érzed akkor tanulj de ne akkorra halaszd az utilsó tétel elsô elolvasását.

2012. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam mindig tanulni utolsó napon.
2012. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Sokszor csak 1 nap van egyetemen egy vizsgára felkészülni, szóval ez eléggé közhely szagú.
2012. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én általában az utolsó napokban tanulok a legtöbbet. pl. magyar érettségi tételt amit húztam, az érettségi előtti este tanultam meg.

mindig eltervezem én is,hogy addig mindent megtanulok,és csak ismételgetek.. aztán csak állok eszetlenül uccsó nap is hogy menny mindent kellett volna még tanulni..

2012. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!