Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatási intézménynél...

Felsőoktatási intézménynél (egyetem) a támogatásoknál a tartózkodási helyet avagy az állandólakcímet nézik? Egyéb tudnivalók lenn.

Figyelt kérdés

Szóval felvettek egyetemre, távol kis falumtól (ország északon,közepén lakom, és az egyik országszéli egyetemre vettek fel) és szociális ösztöndíjra akarok pályázni. A helyzet az, hogy nagycsaládosok vagyunk, viszont mindenki már 18 éven felüli és nem tanul (kivéve én). Munkahelyügyileg szüleim és 2 testvérem van ide bejelentve (és életszerűen itt is élnek) így az egy főre jutó kereset elég magas, viszont én abból a pénzből nem sokat (fogok látni) látok. Viszont van egy olyan lehetőség, hogy közeli rokonnak van egy üres ingatlanja, oda átjelentkezni, így ön eltartottként pályázni a támogatásokra.

És itt jön a kérdés, hogy amikor páylázok a támogatásokra, aa tartozkódási hely is elég, vagy állandó lakcímként kell a másik ingatlant beírni?



2012. aug. 5. 22:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!