Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sokról maradok le ha nem...

Sokról maradok le ha nem megyek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Sajnos pont akkor megyünk nyaralni. Lesznek olyan fontosabb információk, amiket ott mondanak el, és ezért lemaradok róluk? Esetleg hátrányt jelent, hogy a többiek már ismerik egymást, én meg ott leszek idegenként? Egyetemi gólyatáborról van szó.

2012. aug. 5. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a későbbiek szempontjából egy jelentős hátrány, hogy valaki már a kezdetek kezdetén sem volt együtt a többiekkel. Befolyásolja a kialakuló kapcsolatokat.
2012. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egy heti részegségről


nálunk azok akik voltak annak a 60%-a kihullott az első félévben, szóval sokat értél ha ismerted őket, mert pont ők nem voltak ott

2012. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nálunk a csoport nagy része nem ment.
2012. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem, még mindig nem maradsz semmiről. Akik mennek, azok kb. kemény egy héttel korábban fognak találkozni, és nem fognak belőle semmire emlékezni, mert úgyis berúgnak az első órában. Hasznos információkat nemigen kapnak, nem leszel hátrányban, és ráadásul nem is fog mindenki menni a szakodról, nem kell attól félned, hogy te leszel az egyetlen szeptemberben, akit még nem láttak. Egy-két hét alatt összerázódtok, a fontos dolgokat meg még legalább húsz csatornán fogod hallani és olvasni.
2012. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam. :)
2012. aug. 6. 02:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Látom már egy éves a kérdés de én most idén vagyok ilyen dilemmában, lett végül valami hátrányod ebből?
2013. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem is érdekelne :)
2013. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat befolyásol a későbbi társasági életben. Viszont hogy lemaradsz-e valamiről? Mi az, hogy?! És itt most nem az tanulmányokkal kapcsolatos információkra gondolok. Na mindegy, gondolom 2012 nyara óra erre már rájöttél...
2014. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!