Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már van egy diplomám, de...

Már van egy diplomám, de szeretnék még egy egyetemet elvégezni. Kapok az előzőért plusz pontot? És ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kapsz.
2012. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem
2012. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kapsz, és a második már fizetős is lesz.
2012. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem se kapsz. mondjuk így belegondolva elég vicces, hogy egy OKJ-s szakmáért kaphatsz pluszpontot, de egy meglévő diplomáért nem. :-D

és természetesen a második már mindenképp fizetős lesz, azt remélem vágod.

2012. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy úgy van, hogy 12 félévet lehet államin megcsinálni. nekem abból még marad, mert ezt is fizetősen kezdtem, és még csak most vettek át államira. csak én eddig abban a tévhitben éltem, hogy ha még egy diplomát akarok, és hasonló, szakmába vág, akkor kapok érte plusz pontot. ezek szerint tévedtem =/ köszi a segítséget
2012. aug. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!