Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 22 évesen öreg leszek nappali...

22 évesen öreg leszek nappali szakon?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 17:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
21 évesen már tanítottam :))
2012. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

ki kérdezte?-.- Különben nem bántásképp, de a tanárjelöltek 80%-a azért ilyen elcseszett, mert túl korán rakják ki őket az egyetemről gyakorlatra. Most nem azért, de szerintem csak ritkán fordul elő, hogy valaki 21 évesen már olyan szinten legyen, hogy tanítani tudjon. Nem is beszélve a tekintélyről. Erre maximum az képes, aki erre született. Különben ez nem csak magánvélemény, múltkor pont erről beszéltem egy töritanár ismerősömmel. Ráadásul a Károli gyakoroló gimnáziumába jártam, és nem egyszer sikerült megríkatnunk szerencsétlen tanárjelölteket:/

Amúgy bocsi az offért:) Mentségemül szolgáljon, hogy már válaszoltam a kérdésre:D

2012. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok és most kezdem a harmad évet. Nálunk sokan alapból 22 évesen kezdték, vagy még több. Ha jobban megnézed ezen az oldalon is találsz olyanokat, akik 27-8 évesen tették fel ugyanezt a kérdést, tehát nem... Egyáltalán nem leszel öreg! :)
2012. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
annyi az ÁTLAGéletkor az egyetemeken. totál átlagos leszel. ráadásul nem is nagyon értem mire vergődsz, mert 3 évvel idősebb leszel a legfiatalabbaknál???? azt észre se lehet venni. ez mér nem az ovi, hogy ha valaki 3 évvel idősebb a másiknál, akkor kétszer akkora wazze. :-D
2012. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"ki kérdezte?-.- Különben nem bántásképp, de a tanárjelöltek 80%-a azért ilyen elcseszett, mert túl korán rakják ki őket az egyetemről gyakorlatra."


Már ne haragudj, de itt most TE feltételezel. Az is lehet, és nem is ritka, hogy az illető az egyetemen tanított, mint megbízott gyakorlatvezető, és persze nem tanárszakon. Ha tehetséges, akkor 19 évesen másodikos korában az egyetemi elsősöket is taníthatja, láttam már ilyent is.

2012. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A pedagógia szak 3 éves, ha 18 évesen elkezdte, akkor bőven lehet, hogy már tanított, hát egészségére, nem ez volt a kérdés, de azért köszi a választ! Bocsi az offért.
2012. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként meg se látszik ennyi idős korban az a pár év különbség. Én pl. most legyek harmadéves, 25 vagyok, aztán ha felmerül a kérdés, akkor engem szoktak a legfiatalabbnak gondolni :D De tényleg huszonévesen ez nehezen megmondható ránézésre. Ez az egyik. A másik meg az, hogy tényleg nem kirívó, hogy valaki nem 18 évesen kezdi az egyetemet, simán lehet, hogy lesznek nálad idősebbek is.
2012. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Igen, amúgy kb ilyen 20-25 között egy kalap alá veszik az embereket, nem nagyon látszik a kor senkin.
2012. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm mindenkinek, most megnyugodtam. :D
2012. júl. 31. 22:06
 20/24 anonim válasza:
Én 30 évesen mennék nappalira ugye nem gáz?:(
2012. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!