Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni egyetem Cscsemő- és...

Debreceni egyetem Cscsemő- és kisgyereknevelő szakára jelentkeztem, de meggondoltam magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Februárban,amikor leadtam a jelentkezési lapot még jó ötletnek tűnt, de az idő múlásával kezdtem meggondolni magam. Nem a szakkal kapcsolatban, mert ezt szeretném tanulni, csak én Nagykőrösön lakok, és Debrecen nagyon messze van. Tudom, akkor kellett volna gondolkozni ezen, így utólag már én is okos vagyok, meg vágytam az önállóságra. De inkább Kecskemétre mennék, csak nem tudom, hogy lehetne elintézni ezt, hogy ugyanaz a szak csak más helyen ( Ponthatár ugyanannyi volt: 304). Mert érettségim nagyon jól sikerült és fel is vettek Debrecenbe... [Debrecenbe 3éves, államilag támogatott, diplomás. Kecskeméten meg 2éves, főiskolai OKJ, ingyenes.) De végül is ugyanazt tanulnám. Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném! :)

#csecsemő #főiskola #Kecskemét #Debrcceni egyetem
2012. júl. 29. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásért. Csecsemő*
2012. júl. 29. 21:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem iratkozol be akkor szerintem nem jön létre a hallgatói jogviszony és jövőre jelentkezhetnél Kecskemétre!
2012. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem jön létre. De úgy nem lehet csinálni, hogy átmennék Kecskemétre és ott kezdhetnék? Nem akarok évet kihagyni..akkor elkezdem itt, és jövőre meg átiratkozok, de az időmet nem akarom elpocsékolni :(
2012. júl. 31. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat nem lehet csak ha jövőre újra felvételizel!Amúgy én is hasonló cipőben járok.. :(
2012. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor tudod mit érzek :( Te mit teszel? Mész oda, ahova felvettek v kihagyod az évet és jövőre kezdesz valahol?
2012. aug. 1. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Jövőre jelentkezek újra, addig pedig még gyűjtögetek mert költségtérítéses szakot jelöltem meg Debrecenben..Lehet hogy jövőre inkább Szegedre adom be ugyanis az közelebb lenne mint Debrecen!
2012. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor dolgozni fogsz ?
2012. aug. 2. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Dolgoznék ha lenne hol, sajnos ez sem olyan egyszerű :(
2012. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az biztos :( Én azért megyek el ide, még ha messze is van, meg kicsit félek is, de ha felvettek akkor megpróbálom. Lehet h jó lesz :)
2012. aug. 3. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!