Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munka mellett nehéz tanulni?

Munka mellett nehéz tanulni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit. Orvosit nem lehet munka mellett csinálni például.


kicsit jobban is kifejthetnéd, hogy mire gondolsz.

2012. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Anyukám közlekedésmérnöki diplomát szerzett munka és 3 gyerek mellett.


Ja, és közben építettek egy házat is, mondjuk azt ugye segítséggel, de mégis.


Nincs lehetetlen, csak tehetetlen :-)

2012. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nehéz. De sokat lendít a dolgon, ha pozitívan állsz hozzá, illetve szemmel tartod, mit hozhat a jövő.

Én fizikai munka mellett kezdtem tavaly ősszel a főiskolát. Iszonyú fárasztó volt két szakban, sokszor hétvégi és hétközi túlóra mellett tanulni. Egyedül az lebegett a szemem előtt, hogy innen már csak jobb lehet.

És lám, három hete már a leendő szakmámban dolgozom pályakezdőként a cégnél. A saját munkatársaim főnöke lettem.

2012. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem vettek fel az egyetemre ezért gondoltam, hogy elmegyek dolgozni. De mellette szeretnék nyelvvizsgára készülni. Szerintetek lehetséges?
2012. júl. 25. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyelvvizsgára készüléshez napi egy-két óra bőven elég.
2012. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Itthon vagyok az 1 éves lányommal, német tanfolyamra járok, és mellette végzem az egyetemet, gyúrok a diplomára és sikerül :)


Hajrá!!!

2012. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha nincs gyereked, akkor vágj bele. De ha van, akkor szerintem nem kellene.
2012. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nincs gyerekem, 20 éves lány vagyok. Akkor nézek munkát hátha találok és közben készülök a nyelvvizsgára :) Remélem jövőre felvesznek.

2012. júl. 26. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!