Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell részben önköltségesr...

Hogy kell részben önköltségesre bejutni?

Figyelt kérdés
Én leadtam a jelentkezésemet támogatottra (valszeg nem fog összejönni) és költségtérítéses helyre is. Elméletileg ugyanúgy kellett beírjam a részben költségtérítéses helyet is, ahogy a sima költségtérítésest, de akkor hogyan tesznek majd különbséget? Hogyan jelezzem nekik, hogy én a részben k. ra szeretnék menni?
2012. júl. 20. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt majd ők döntik el --> Az iskola fogja felajánlani (ha jól tudom) De szerintem egyik részesnél sem fog betelni az összes hely, szóval elég nagy szerintem az esélye, hogy részesre szinte mindenki bejut aki költségesre ment volna .. De fő a pozitív gondolkodás, ne ásd el az államit ! :)
2012. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!