Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék lakótársakat?

Hol találhatnék lakótársakat?

Figyelt kérdés
A kérdésem egyértelmű, hol találhatnék olyan embereket akik szintén lakást keresnek? Ősztől fel kell költöznöm Pestre az egyetem miatt,és egyedül elég drága mulatság lenne,mivel szeretnék kijönni 25 ezer körül..valami ötlet esetleg? Köszönöm!

2012. júl. 11. 21:40
 1/9 anonim válasza:
0%
Sok van főleg pesten, metró aluljáróban ,,éhes vagyok" felíratú táblával eltéveszthetetlen
2012. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiírod az oszlopokra h lakó társat keresek,vagy feladod újságba a hírdetést ilyenek:)
2012. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát 25 ből nem hiszem, hogy kijönnél. Akkor kb. 12 albérlet plusz 13 rezsi, az nagyon kevés. Miért nem jelentkezel kollégiumba?
2012. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig 2 helyen laktam,és simán sikerült :) Nincs a sulimnak kolija,így az egyből kizárva.Más egyetem/főiskola kolijába nem próbálkoztam még..nem is tudom hogy olyat lehet-e.
2012. júl. 11. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is Pestre mennék ősztől albérletbe.. :)

Keresgélj a neten. Rengeteg oldalon nem csak egész kiadó albérleteket, hanem szobákat is kínálnak és sokszor le is írják, hogy nem csak te lennél egy szobában ergó szobatársat keresnek.

2012. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te is így keresgélsz? Mármint inkább lakást nézel,vagy szobát ahova mehetnél? Én szívesebben keresnék lakást,csak ugye ahhoz emberek kellenek,ezért is kérdeztem :)
2012. júl. 11. 22:17
 7/9 anonim válasza:
Itt. Én például már jelentkeztem koliba, mert nem találtam albérlőtársakat, és albérletet sem (ebben az árkategóriában), de ha találnék, inkább mennék oda! :D
2012. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
miféle koliba jelentkeztél,ha szabad kérdeznem? :)
2012. júl. 21. 09:35
 9/9 anonim válasza:
Táncsics. :) Nem egyetemre, hanem OKJ-s képzésre megyek.
2012. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!