Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valakinek...

Lehetséges az, hogy valakinek az anyja/apja legyen a tanára valamilyen órán?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán lehetséges, nekem általánosban és gimiben is volt ilyen osztálytársam. Kisebb falusi iskolákban nem is lehet kikerülni.

Más kérdés, hogy nem feltétlenül egészséges, én tanár vagyok, de biztos nem tanítanám a saját gyerekemet, ha csak nem lennék valami miatt rákényszerítve.

2012. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársam anyukája is és az apukája is tanár.Sok óránk van velük szinte folyton csak ők jönnek be órára.
2012. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.De szerintem többnyire kikerülik.Épeszű ember biztos.Én anyukám is tanár,de nem fog tanítani,én se akarom,ő se.Ez az értelmes felfogás.Egy másik tanár-ismerősöm viszont másképp gondolja.
2012. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk általános iskola felső tagozatában fordult elő, hogy a magyar tanárunk nyugdíjba ment és 2 évre új tanárt kaptunk. Ilyenkor persze számtalan dolgot kell figyelembe venni, hogy melyik tanárnak fér bele leginkább az, hogy átvegyen. Az egyik osztálytársamnak az anyukája magyar tanár abban az iskolában, de a vezetőség direkt nem őt kérte fel, hogy vegye át a nyugdíjba vonulú tanár osztályait.
2012. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden akadály nélkül.

Egyedül érettséginél jelenthet gondot mivel saját gyerekét nem igazán vizsgáztathatja.

Ha ez középiskolában alakul így akkor:

Egyszerűen ő nem a saját tanárjánál érettségizik közép szinten sem

2012. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
általánosban előfordult, érdekes mód a s.ggh.lye fiacskája mindig 5-t írt matekból...
2012. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

21:19

Te életed ez miben befolyásolta?-.-

Te a saját tudásod alapján kaptad a jegyet, akkor miért kell mással foglalkozni?


Anno gimnáziumban osztályfőnököm tuti rühellt volna, a te életedre semmilyen hatással nincs,hogy az a diák milyen jegyet kapott.

2012. júl. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért mert mindenki mást is pofára osztályzott...
2012. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!