Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nálatok milyen az iskolai...

Nálatok milyen az iskolai étkeztetés?

Figyelt kérdés
Mit esznek nálatok a menzán? Szülőkként tudtok róla, hogy mit kapnak a gyerekeitek? Meg vagytok elégedve az ételekkel? Néztem egy műsort, amiben az angol és amerikai iskolák étkeztetését mutatják be és elég elkeserítőnek találom, hogy csak szintetikus élelmiszerek, műkaják kerülnek az asztalokra és az uzsonnás dobozba. Nálunk is ez megy, Magyarországon?

2012. júl. 1. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár nem szülő vagyok, de azért leírom, hogy nálunk milyen. Az iskolánál van lehetőség havi 8-10 ezerért ebédelni. Persze kicsi a menza, így vele jár az örökös lökdösődés, sorban állás, hangzavar, a kevés kaja. Ráadásul nem is ott főzik az ételt, csak melegítik. Kisebb koromban a reggeli (vagy mi, tízórai?) is beletartozott. Na az tényleg mű kajákból állt. A mostani ebédek leginkább főzelékből, tésztából és rizses húsból állnak, az hogy mit rakhatnak bele azt nem tudom ezen felül. Viszont nálunk szerencsére van lehetőség a szomszédos hivatal konyháján étkezni napi 350 forintért, ami összeadva is jobban megéri mint az iskolai, ráadásul minden rossz amit felsoroltam, az ennél nincs, és a kaja is sokkal finomabb. Arról nem is beszélve, hogy ott főzik.
2012. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!